Як вибрати накладне волосся на заколках
Незважаючи на модні тренди, довгі і густі пасма шевелюри залишаються ознакою жіночності у всі часи. Не дивно, що кожна дівчина потай мріє про розкішне волосся. У хід йдуть найрізноманітніші засоби, від натуральних складів для зміцнення, до нарощування в салоні краси. Однак є й альтернатива. У даній статті ми розповімо, у чому полягають переваги накладних натуральних волосся на заколках, а також чим відрізняється європейська продукція від слов'янської. А, оскільки знайти подібний аксесуар на сучасному ринку зовсім нескладно, ви також дізнаєтеся про те, як правильно підібрати тресс на заколках для нарощування.
Накладні європейські тресс на заколках
Тресс на заколках являють собою пасма волосся (штучні або натуральні), закріплені на спеціальному крабике, капсулі або тканинній основі.
Якщо мова йде про натуральному продукті, він розрізняється по національності донора. Вважається, що слов'янські волосся на заколках більш щільні і важкі, в той час, як пасма європейського походження відрізняються легкістю і деякою пухнастою.
Обидва в рівній мірі підходять в якості накладних волосся, а також і для довготривалого нарощування. При виборі між європейськими і слов'янськими довгими трессами важливо враховувати власний тип. Відмінності в текстурі і типі локонів зробить накладні елементи чужорідними.
Переваги пасм волосся на шпильки для нарощування
Хоча холодне і гаряче нарощування користується зростаючим попитом, не варто з ходу відкидати ідею накладних натуральних волосся на заколках. Так, вам не вдасться забути, що ця розкішна шевелюра не зовсім ваша. Адже знімати тресс на заколках доведеться кожен вечір. З іншого боку, дана процедура виключно проста і економна. На відміну від нарощування, фіксація на крабик може бути зроблена власними силами. Таким чином, трохи практики — і ви зможете створювати шикарну зачіску за пару хвилин без запису до майстра.
Наступним очевидним плюсом є відсутність шкоди для рідних пасм. Будь-яке нарощування передбачає додаткове навантаження на власний волосся, а також неминучий контакт з різними сторонніми речовинами та елементами. У випадку з трессами такої проблеми не виникне. Не потрібно і спеціальних дорогих шампунів. Накладні європейські або слов'янські, довгі або короткі пасма можна мити окремо від своїх рідних волосся. Досить буде найпростішого дитячого шампуню і живильної маски (зрідка).
Натуральні довгі пасма слов'янських волосся
Отже, на що ж звернути увагу в процесі вибору волосся на шпильки для нарощування?
По-перше, слід уточнити тип своїх власних пасм. Повірте, європейські накладні волосся не загубляться в шевелюрі слов'янського типу.
Во-вторых, важно учитывать соотношение длины и веса. Как правило, трессы на заколках предлагаются в наборе, в характеристиках которого указывается вес и количество отдельных прядей, а также длина. Помните, что нельзя ориентироваться только на один из этих показателей. Решающим является именно соотношение. Например, длинные волосы (50, 60 и более сантиметров) не могут весить менее 120 – 150 гр.
В-третьих, не забывайте о качестве. Натуральные пряди от доноров обойдутся дороже, но и прослужат дольше, и смотреться будут естественно. Кроме того, их можно красить, тонировать и укладывать самым разным образом.
И, наконец, сочетание цвета. В большинстве салонов и крупных магазинов, специализирующихся на аксессуарах для наращивания волос, специалист быстро подберет подходящий вариант.