Стрічкове або капсульне нарощення: що вибрати
Існує кілька способів, які допоможуть зробити зачіску більш об'ємною і красивою. Натуральні пасма відмінно підійдуть для цього, вони можуть прикріплятися до вашим локонам за допомогою двох простих процедур: стрічкового і капсульного нарощування. Кожен з методів має особливості, які потрібно враховувати перед прийняттям рішення.
У кожному із способів використовується певна техніка вплітання натуральних локонів у ваші натуральні пасма. Волосся прикріплюються по-різному, мають різний термін шкарпетки, корекції. Вид кріплення донорських пасм — найголовніша відмінність способів процедури.
Особливості стрічкового нарощування
У процедурі стрічкового нарощування волосся пасма приєднуються до волосся завдяки використанню скотчу або клейкої стрічки, цей варіант називають холодним. Для процедури використовуються азіатські, слов'янські та європейські пасма, вони відрізняються якістю і структурою. Існує кілька видів стрічкового нарощування:
- AngeloHair — кріплення робиться на основі кератину;
- експрес — найшвидший варіант, накладні волосся з'єднуються тільки з допомогою широкої клейкої стрічки;
- HairTalk — це німецька технологія, що в ній використовуються дуже тонкі смужки скотчу, тому саме нарощування менш помітне.
Капсульне нарощення: характеристики
Варіант капсульного нарощування волосся може бути як холодним, так і гарячим, в залежності від побажань клієнта. Застосовуються капсули, в яких є полімер, з їх допомогою волосся з'єднуються з натуральними. Варіанти техніки:
- іспанська — основу капсули становить клей;
- ультразвукова — кріплення здійснюється за допомогою плавлення капсули ультразвуком;
- японська — пасма з'єднуються металевими намистинами або спеціальними кільцями;
- італійська — процедура робиться на кератиновой основі, капсула плавиться спеціальними щипцями;
- англійська — капсула для нарощування складається з смоли.
Відмінності видів нарощування натуральних волосся
Дві методики стрічкового і капсульного нарощування мають різний результат, потрібно робити вибір у відповідності з очікуваними наслідками для волосся. Це стосується їх густоти, тривалості і трудомісткості самого процесу. Після цього варто враховувати необхідність подальшого догляду за волоссям.
Корекцію після стрічкового нарощування потрібно робити не рідше аніж один раз на 1-2 місяці, в залежності від швидкості росту натуральних локонів. Процедура проходить швидше. Після її завершення потрібно підібрати спеціальний догляд, який порадить фахівець.
Доведеться забути про засоби, у складі яких використовувався спирт та інші подібні речовини. Нарощування не підходить жінкам з короткими стрижками. Після процедури протипоказані начоси і складні зачіски, високі хвости.
Капсульне нарощування накладних волосся триває набагато довше. Процедура вимагає професіоналізму, вона обійдеться дорожче за необхідності високої кваліфікації майстра.Потрібно враховувати, що натуральні локони обов'язково будуть піддаватися термічній обробці високими температурами.
Після процедури накладні волосся практично непомітні, пасма виходять акуратними. Методика капсульного нарощування дозволяє створювати начоси і різні зачіски, корекція потрібно один раз у 2 або 3 місяці. Локони не потребують додаткового догляду, але спосіб не підійде власницям пошкодженого, ламкого волосся.
Типи волосся для нарощування
В залежності від типу натурального волосся необхідно підбирати методику, так:
- тонкі — кращий варіант: стрічкова методика, при ньому мінімізується ймовірність сплутування волосся;
- короткі — перевагу потрібно віддати капсульним методом, тоді пасма будуть менш помітними;
- жирні — капсульне нарощення виключено, так як руйнується натуральний кератин;
- густі — методика з використанням капсул буде ідеальним варіантом;
- рідкісні — потрібно віддати перевагу способи з стрічками.
Тип волосся — головний і вирішальний фактор при виборі прийнятного способу нарощування штучних пасом. Фахівець допоможе визначитися з оптимальним методом, після якого ваші волосся будуть виглядати максимально природно, об'ємно і привабливо.