Особливості вибору засобів для догляду за нарощеним волоссям
Змінивши зачіску за допомогою натуральних нарощеного волосся, варто правильно підібрати засоби для догляду, визначитися з головними нюансами, які допоможуть підтримувати шевелюру у відмінному вигляді. Не менш важливо слідувати правилам догляду за волоссям на шпильках ― трессами. Грамотна мийка, сушка і завивка дозволить продовжити ефект розкішної м'якою шевелюри. Варто пам'ятати, що донорські пасма позбавлені регулярної підживлення, тому їм важливо створити всі умови для відмінного вигляду. Дотримуючись правильний догляд за нарощеним волоссям, можна насолоджуватися захопленими поглядами оточуючих тривалий період. На сайті можна придбати натуральне волосся для нарощування, піклуватися про яких так просто.
У чому полягає догляд за нарощеним натуральними волоссям
Для підтримки зачіски в привабливому стані, важливо забезпечити догляд за нарощеним натуральними волоссям. Перш за все, потрібно підібрати правильну гребінець і вміло нею користуватися. Прикріплені пасма можна розчісувати не раніше, ніж через добу після процедури. Рухи справляють від кінчиків, поступово рухаючись до прикореневої частини. Не можна поспішати або смикати пасма. Мокре волосся також не розчісують.
Фахівці рекомендують використовувати вироби з деревини силікону, натуральної щетини або кістки. Гребінець з дерева знімає статичну електрику. Кістяні тризуби і гребінці благотворно діють на прядки, а силіконові аналоги відмінно їх розплутати. Не можна застосовувати пластмасові та металеві вироби.
В процесі догляду за нарощеним волоссям, важливо грамотно їх мити. Вода для процедури повинна бути теплою, а рухи рук під час маніпуляцій неспішними. Попередньо пасмо прочісують. Волосся миють в природному положенні голови, без перевертання тому. В іншому випадку, лусочки відкриються, стануть чіплятися один за одного. Розчісування в даній ситуації буде складним. Шампунь наносять не на шкіру голови, а на волосся акуратними рухами. Донорські волосся розчісують після просихання.
Оптимальні засоби для догляду за нарощеним волоссям
- Очищення. Ідеальним варіантом вважаються шампуні для нормального волосся без спирту і сульфатів з нейтральним рівнем pH. Його краще розчинити у воді і потім наносити на локони.
- Харчування. Доглядати за нарощеними волоссям без маски неприпустимо. Для цієї мети підходить засіб для інтенсивного зволоження, яке наносять на пасма, уникаючи ділянок біля коренів.
- Розчісування. Для того, щоб процедура була приємною, можна використовувати антистатичний спрей або масло з силіконом.
В домашніх умовах можна зробити маску з желатином або перед миттям намазати волосся оливковою олією. Для ополіскування не допускається подкисленная вода.
Як доглядати за волоссям на заколках
Следуя определенным правилам ухода за волосами на заколках, можно продлить их срок службы и привлекательный внешний вид. Накладные локоны нужно снимать перед сном. Чтобы удачно их закрепить, прежде, чем зафиксировать, выполняют прочесывание как своих волос, так и накладных. Мыть изделие важно, сняв с головы, в теплой мыльной воде с добавлением шампуня. В завершение процедуры, на трессы наносят бальзам, а сушат на горизонтальной поверхности естественным путем.
Правила ухода за трессами
Не менее важно не только ухаживать за трессами, но и хранить их. Лучше это делать в оригинальной упаковке, но если ее нет, подойдет и следующий метод. На вешалке для одежды закрепляют несколько лент и крепят на них изделия с помощью заколок. Для расчесывания прядей используют расчески с редкими зубьями из натуральных материалов.
Соблюдая несложные рекомендации, можно выглядеть привлекательно в любое время года.