Як наростити волосся на тресс в домашніх умовах
Нарощування волосся — процедура, яка буквально за кілька годин здатна змінити зовнішній вигляд до невпізнанності. Єдино, що вартість її в професійних салонах може істотно вдарять по бюджету. Але є нескладні методики, перевірені часом, які можна освоїти і в домашніх умовах. Якщо ретельно вивчити техніку процесу, мати все необхідне під рукою, тоді ніяких труднощів виникнути не повинно.
У даній статті ми поговоримо про домашньому нарощуванні волосся на тресс. Це одна з найбільш простих методик, причому результат від неї досить привабливий зовні. Також ми розповімо, чи можна фарбувати тресс під колір свого волосся.
Що таке трессовое нарощування
Тресс — це пасма волосся, які фіксуються спеціальною щільною тонкою ниткою в один ряд. Довжина волосся може варіювати від 20 до 70 см, що дає досить широкий діапазон вибору зачісок, які можна сформувати з їх допомогою. Більш довге натуральне волосся зустрічаються рідко, а з штучними для постійної шкарпетки мати справу і зовсім не рекомендується.
Тресс можуть бути виробничими чи зробленими вручну, кустарним способом. Перші набагато більш міцні, вони не будуть обсипатися в процесі шкарпетки при розчісуванні.
Трессовое нарощування може бути знімним і незнімним. Донорські пасма пристібаються до власних волосся за допомогою спеціальних мініатюрних шпильок. Процедуру доведеться проводити щодня, так як спати з такими нарощеним волоссям не рекомендується. Легкі металеві шпильки акуратно пристібаються до трессовой стрічці, вони досить невагомі, щоб не відчуватися на голові в процесі експлуатації.
Незнімне трессовое нарощування називають пришивним. З власного волосся сплітається тоненька косичка, до якої пришивається стрічка з донорськими пасмами. Іноді замість нитки використовують спеціальний клей, який згодом можна зняти за допомогою спиртовмісної розчинника. Дана методика зараз не дуже поширена, так як є більш прості альтернативні способи.
Чи можна і як фарбувати тресс під колір свого волосся
Щоб донорські пасма точно збігалися за кольором з власними волоссям їх можна фарбувати. Натуральне волосся на тресс фарбують також, як і свої власні. В процесі варто врахувати, що буде відсутній тепло голови, тому час фарбування збільшують на 30%. Фарбувальний склад наноситься на 2/3 довжини волосся, а в останні 5 хвилин простягається на кінці. Змивати необхідно по ходу росту, волосся повинні бути акуратно викладені на похилій поверхні, ретельно розчесаним, не сплутаним.
Врахуйте, що безпечно можна фарбувати тільки ті тресс, які були зроблені з натуральних волосся без обробки силіконовими складами. Щоб не зіпсувати весь матеріал краще провести тест на одній невеликій пасма.
Етапи нарощування волосся на тресс
Першим етапом нарощування волосся на тресс є плетіння поперечних кісок на місцях їх кріплення. Раціональніше всього використовувати техніку колосок. Вкрай важливо все зробити максимально акуратно, від цього безпосередньо залежатиме готовий результат. Щоб збільшити довжину і густоту шевелюри, зазвичай плетуть 3 кіски. Якщо ж волосся дуже рідкісні, тоді використовується інша методика плетіння: необхідну частину волосся сильно начісують, заливають лаком, а тільки потім заплітають.
На другому етапі до косичкам необхідно прикріпити тресс. Їх можна пришити за допомогою закругленою товстої парусної голки або просто прикріпити на міні-шпильках.
Завдяки відсутності термічного впливу, така методика нарощування є найбільш простою. Вона ніяк не може пошкодити структуру власних волосся, запобігає їх випаданню або перетину. При необхідності корекції, кіски акуратно расплетаются, розчісується і заплітаються знову. Відсутність хімічних речовин повністю виключає ризик виникнення алергічних реакцій. На практиці важко зустріти людину, у якого може бути реакція на звичайну міцну нитку або легкі металеві затиски.