Корзина
283 отзыва
НАРАЩИВАНИЕ ВОЛОС В ПОДАРОК ТОЛЬКО ДО 31.05.2021УСЛОВИЯ АКЦИИ
ZIRKOVA ™ - Волосы Для Наращивания, Волосы На Заколках, Наращивание Волос
+380 (99) 324-32-44
+380445992298
+380676881477
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Инструкция. Как пользоваться волосами?


инструкция как крепить волосы на заколках

Крок 1

  1. Двома вказівними пальцями відділіть невеликий шар волосся ззаду внизу голови. Все інше волосся потрібно закріпити «жабкою» вище.
  2. Візьміть пасмо шириною 15 см, розкрийте кліпси (натиском з двох бокових сторін на кліпсу), захопіть кількома пальцями своє волосся (те що відділене і вільно спадає вниз) і, наче, натягніть зубці кліпси на нього, закрийте кліпсу притисканням її до голови.

Крок 2

  1. Розпустіть все своє волосся, розчешіть, і знову відділіть двома вказівними пальцями шар волосся на рівні вище вух. Закріпіть верх волосся заколкою.

  2. Візьміть пасмо шириною 20 см і прикріпіть таким ж способом як попереднє пасмо.


Крок 3

  1. Розпустіть все своє волосся, розчешіть, і знову відділіть двома вказівними пальцями шар волосся вище попереднього, але так щоб зверху у вас ще залишився шар вашого волосся. Закріпіть верх волосся заколкою.

  2. Візьміть пасмо шириною 15 см і прикріпіть таким ж способом як попереднє пасмо. Розпустіть верхнє волосся, акуратно розчешіть не торкаючись шкіри голови і місця з'єднання кліпс з вашим волоссям.


Крок 4

  1. Лівий бік голови. Відділіть вказівними пальцями шар волосся трохи вище вуха на рівні виска. Закріпіть верх волосся заколкою.

  2. Візьміть пасмо шириною 5 см і прикріпіть таким ж способом як попередні пасма.


 

Крок 5

  1. Лівий бік голови. Розпустіть верхнє волосся, акуратно розчешіть не торкаючись місця з'єднання кліпс з вашим волоссям. Відділіть вказівними пальцями шар волосся вище виска, десь на рівні верху чола. Але так щоб зверху у вас ще залишився шар вашого волосся. Закріпіть верхнє волосся заколкою.

  2. Візьміть пасмо шириною 10 см і прикріпіть таким ж способом як попередні пасма. Розпустіть верхнє волосся, акуратно розчешіть не торкаючись шкіри голови і місця з'єднання кліпс з вашим волоссям.


Крок 6

Правий бік голови. Прикріпіть кліпси, що залишилися таким ж чином як з лівої сторони!

Ще одне відео:


инструкция как крепить волосы на заколках